KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14719446

nr 1471 9446

Jacob Hägg

(1839-1931), Sverige

Oljemålning, Signerad, kopia efter Smirnov. Olja på duk, 45x60, yttermått inklusive ram: 60x75 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 maj 2022
kl 20:18:30

Jacob Hägg

Läs mer om Jacob Hägg