KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14534120
nr 1453 4120
Eric With
(1916-2000), Sverige
Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på pannå, 35x27 cm, yttermått inklusive ram: 48x40 cm
Eric With, svensk målare och tecknare född 1916, död 2000.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 mars 2022
kl 19:17:15
7/3 18:47:49
Eric With
nr 1453 4120
Eric With
(1916-2000), Sverige
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 7 mars 2022 |
| 7/3 18:47:49 | 1 | Vinnande bud |