KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16878139
nr 1687 8139
Eric Elfwén
(1921-2008), Sverige
Oljemålning, Modell, Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm, yttermått inklusive ram: 52x44 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:18:42
350 kr
Eric Elfwén
Läs mer om Eric Elfwén