KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14477073

nr 1447 7073

Ebbe Höglund

(1914-1993), Sverige

Oljemålning, Signerad, "från min trädgård". Olja på duk, 69x79cm, yttermått inklusive ram: 86x96cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 7 februari 2022
kl 18:53:05

7/2 18:47:04 1      Vinnande bud

Ebbe Höglund

Läs mer om Ebbe Höglund