KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13899514

nr 1389 9514

E Heinertz, Signerad. Olja på pannå, 45x37, yttermått inklusive ram: 58x49 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 april 2021
kl 18:09:55

2/4 00:01:16 1      Vinnande bud