KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14954272
nr 1495 4272
Dénes Perger
(1934-2015), Sverige
Oljemålning, Olja på duk, Signerad, -76,49x60 cm, yttermått inklusive ram: 58x69 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 10 oktober 2022
kl 18:05:45
6/10 19:47:47
100 kr
6/10 20:59:58
Dénes Perger
Läs mer om Dénes Perger