KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14512028

nr 1451 2028

Christian Berg. "Södermalmskyrkan", stockholmsmotiv från Södermalm. Signerad, daterad 1948. Olja på pannå, 41x32 cm, yttermått inklusive ram: 53x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 februari 2022
kl 19:56:54

27/2 19:57:00 1      Vinnande bud