KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16636222
nr 1663 6222
Carl Johansson. Signerad, daterad 1929, vinterlandskap. Olja på duk. 46x64 cm, yttermått inklusive ram: 63x82 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:44:21
1.300 kr