KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897091

nr 1489 7091

BrittMari Jacobson

(1918-1992), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 32x42cm, yttermått inklusive ram: 56x66cm

Utrop:

600 kr

Såld:

350 kr

måndag 12 september 2022
kl 19:48:27

10/9 12:06:54 1      300 kr
12/9 17:59:08 2      Vinnande bud

BrittMari Jacobson

Läs mer om BrittMari Jacobson