KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16957212
nr 1695 7212
Astrid Forselius-Johnson
(1913-2003), Sverige
Oljemålning, Signerad, blomsterstilleben. Olja på duk, 41x33 cm, yttermått inklusive ram: 43x35 cm
Astrid Forselius-Johnson, svensk bildkonstnär född 1913, död 2003.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 april 2025
kl 18:25:11
20/4 20:52:15
Astrid Forselius-Johnson
Läs mer om Astrid Forselius-Johnson