KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16305295

nr 1630 5295

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Landskapsmotiv. Signerad, daterad -18, Olja på duk, 60x80 cm, yttermått inklusive ram: 73x95 cm

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 juli 2024
kl 18:43:13

23/6 21:08:13 1      100 kr
1/7 18:28:14 2      Vinnande bud

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar