KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14155385
nr 1415 5385
Ã…ke Rolfstadius
(f. 1918), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1976, "Tunisien", blomsterstilleben. Olja på pannå, 71x53cm, yttermått inklusive ram: 75x56cm
Åke Rolfstadius, svensk bildkonstnär född 1918.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 30 augusti 2021
kl 18:51:12
100 kr
200 kr