ÖVRIGT / Leksaker / Nallar 8393128
nr 839 3128
Nallar
2 st, modell äldre, längd: 30 + 45 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 augusti 2013
kl 18:36:22
12/8 18:11:18