KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15474213
nr 1547 4213
Tomasz Holuj
(f. 1947), Polen
Harlekin. Signerad, blandteknik, bladets mått: 46x38 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Tomasz Holuj, polsk bildkonstnär född i Krakow 1947.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:42:23
12/6 19:18:00
100 kr
12/6 19:30:34