KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16777119
nr 1677 7119
Nils Gunnar Zander
(f. 1944), Sverige
Signerad, blandteknik, dikt av Tranströmer, blandteknik på duk uppfordrad på duk, motivets mått 32x44, dukens mått 40x50 cm, oramad
Nils Gunnar Zander, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 februari 2025
kl 19:55:21
31/1 17:47:23
Nils Gunnar Zander
Läs mer om Nils Gunnar Zander