KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 17102042
nr 1710 2042
Blandteknik
Maja Fredriksson. "Målning IV". Signerad, blandteknik, daterad -89, komposition. Bladets mått: 25x35 cm, yttermått inklusive ram: 50x40
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 16 juni 2025
kl 18:50:04
30/5 13:28:18
200 kr
2/6 22:15:29
16 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer