KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7451203
nr 745 1203
Blandteknik
Doris Funcke, Ikaros vingar, signerad, 69x71
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 mars 2012
kl 18:06:05
2/3 13:32:54