KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14003134
nr 1400 3134
Bertil Norén
(1889-1934), Sverige
Blandteknik, Man målandes urna. Signerad, pannå, 67x47 cm, yttermått inklusive ram: 75x55 cm
Bertil R:son Norén, född 1889, död 1934, svensk målare.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 31 maj 2021
kl 19:16:02
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr