KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 8985211
nr 898 5211
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, Alain Soucasse (f. 1951), signerad, AS, motivet: 20x16
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 juni 2014
kl 18:10:15
29/5 08:47:45