ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8022064
nr 802 2064
Nyrokoko, höjd: 45
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 21 januari 2013
kl 18:11:07
100 kr
150 kr
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.