MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror chest 5911390
nr 591 1390
MIRROR CHEST
Furu, lenght: 100, width: 50, height: 150, wear, damages.
Furu, längd: 100, djup: 50, höjd: 150
Condition: slitage, skador
100
SEK 100
Monday July 27 2009
at 17:20:04
25/7 22:05:40