ÖVRIGT / Böcker & Kartor / Karta 9098120
nr 909 8120
Karta
Stockholm, 1860-tal, graverad, kolorerad, bladets mått: 60 x 58
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 september 2014
kl 20:03:25
250 kr
200 kr
300 kr
350 kr
450 kr
600 kr
600 kr
Karta
Kondition: slitage, skador
nr 909 8120
Karta
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 300 kr |
Såld: | 700 kr |
måndag 1 september 2014 |