ART / Lithographs / Lösa blad 11007644
nr 1100 7644
Lösa blad
Svenska Fåglar. Efter von Wright, 1920-ta, 110 pieces, sheet: 38x28,
Svenska Fåglar. Efter von Wright, 1920-ta, 110 st. bladets mått: 38x28
2000
SEK 1500
Monday April 3 2017
at 19:58:20
3/4 18:00:08