KONST / Litografier / Färglitografier 7449463
nr 744 9463
Färglitografier
3 st, Al Wagiella, ballerinor, signerade, motivets mått: 19x26 + 24x32 + 42x32
Utrop:
900 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 februari 2012
kl 17:32:57
26/2 19:33:00