KONST / Litografier / Färglitografier 17025119
nr 1702 5119
Färglitografier
8 st, Ingrid Roth (f. 1958), Sverige. Oramade lösa blad. Signerade. Färglitografi. Bladets mått: 26x22 - 29x38 cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 19 maj 2025
kl 18:09:52
18/5 21:03:07
1.000 kr
19/5 18:03:06