ART / Lithographs / Litographs in colors 16065053
nr 1606 5053
LITOGRAPHS IN COLORS
3 pcs, Ingrid Nilsson & Christina Knall, Stockholm, Sweden. Signerade och numrerade, 45x61 cm, litograph in colors, outer dimensions including frame: 57x73 cm,
3 st, Ingrid Nilsson & Christina Knall, Stockholmsmotiv. Signerade och numrerade, 45x61 cm, färglitografi, yttermått inklusive ram: 57x73 cm
700
SEK 300
Monday Mars 18 2024
at 19:43:09
17/3 17:53:24