KONST / Litografier / Färglitografier 12487138
nr 1248 7138
Ingbritt Irene Lagerberg
(f. 1943), Sverige
Färglitografier, 2 st, Signerad, numrerad 82/190, bladets mått: 28x25 cm
Ingbritt Irene Lagerberg, svensk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 15 april 2019
kl 18:41:42
14/4 15:47:03
Ingbritt Irene Lagerberg
Läs mer om Ingbritt Irene Lagerberg