KONST / Litografier / Färglitografier 9298371
nr 929 8371
Bruno Karlsson
(1927-2020), Sverige
Färglitografier, 2 st. Bruno Karlsson (f. 1927), numrerade och signerade, -86, motivet: 36x47
Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 8 december 2014
kl 20:49:29
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
Bruno Karlsson
Läs mer om Bruno Karlsson