ART / Lithographs / Litograph 9344061
*
nr 934 4061
LITOGRAPH
+ indian ink drawing, Lennart Frisk, elks, signed, inside measurements: 39x32 + 40x49,
+ tusch, Lennart Frisk, älgar, signerade, ramens innermått: 39x32 + 40x49
Estimate:
400
Sold:
SEK 100
Auction date:
Monday January 12 2015
at 19:10:38
- Bid history
Time
Bidder
Bid
12/1 14:11:32
1
Vinnande bud
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Read more about e-auktion
*
LITOGRAPH
Read more about e-auktion
nr 934 4061
LITOGRAPH
+ indian ink drawing, Lennart Frisk, elks, signed, inside measurements: 39x32 + 40x49,
+ tusch, Lennart Frisk, älgar, signerade, ramens innermått: 39x32 + 40x49
| Estimate: | 400 |
|---|---|
| Sold: | SEK 100 |
| Auction date: |
Monday January 12 2015 |
- Bid history
| Time | Bidder | Bid |
|---|---|---|
| 12/1 14:11:32 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
Jan 12
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Read more about e-auktion



