KONST / Litografier / Färglitografi 11709406
nr 1170 9406
Yrjö Edelmann
(1941-2016), Sverige
Färglitografi, Paket, signerad och numrerad 93/360, ramens innermått: 43x60
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:07:56
2.200 kr
2.200 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
19 mar
Yrjö Edelmann
Läs mer om Yrjö Edelmann