ART / Lithographs / Litograph in colors 7574249
nr 757 4249
LITOGRAPH IN COLORS
V Konow, fisherman, 15/360, subject size: 32x54,
V Konow, fiskare, 15/360, motivets mått: 32x54
300
SEK 100
Monday May 7 2012
at 19:00:10
7/5 14:51:01