KONST / Litografier / Färglitografi 15496171
nr 1549 6171
Tore Palm
(f. 1933), Sverige
Signerad, numrerad 177/275. Färglitografi, bildmått: 33x45 cm, yttermått inklusive ram: 55x65 cm
Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 juni 2023
kl 20:54:57
200 kr
250 kr