KONST / Litografier / Färglitografi 15054112
nr 1505 4112
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Simmerska. Signerad, numrerad 204/360. Färglitografi, bildmått: 72x52 cm, yttermått inklusive ram: 89x67 cm
Kondition: missfärgningar
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 november 2022
kl 18:52:33
100 kr
150 kr
200 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim