KONST / Litografier / Färglitografi 13746515

nr 1374 6515

Staffan Ullström

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, "Ungräv". Signerad, numrerad 95/150. Motivet: 29x23 cm

Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:45:37

Staffan Ullström

Läs mer om Staffan Ullström