KONST / Litografier / Färglitografi 17025246
nr 1702 5246
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Signerad, numrerad 98/125, daterad - 58. Färglitografi, bildmått: 48x40 cm, yttermått inklusive ram: 62x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:10:00
16/5 20:00:11
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström