KONST / Litografier / Färglitografi 11709109
nr 1170 9109
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Ateljébild, signerad, numrerad 91/125, motivet: 39x54
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 mars 2018
kl 19:15:59
12/3 06:16:58
19 mar
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström