KONST / Litografier / Färglitografi 17165175
nr 1716 5175
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
"Farmors hus". Signerad, numrerad 325/375. Färglitografi. Bladets mått: 43x29 cm, yttermått inklusive ram: 63x45
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 18:30:09
10/8 08:10:43
300 kr
11/8 17:45:23