KONST / Litografier / Färglitografi 9557690
nr 955 7690
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Färglitografi, Peter Dahl (f. 1934), Par, 160/460, signerad. - 78, motivet: 36x27
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 20 april 2015
kl 19:55:19
500 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
Peter Dahl (f. 1934)