KONST / Litografier / Färglitografi 13139033
nr 1313 9033
Kristina Anshelm
(f. 1942), Sverige
Färglitografi, 2 st, Signerad, numrerad 131/285,133/325. Motivet: 34x46 till 39x34cm
Kristina Anshelm, svensk grafiker och målare född 1942.
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 16 mars 2020
kl 18:49:07
350 kr
Kristina Anshelm
Läs mer om Kristina Anshelm