KONST / Litografier / Färglitografi 14222054
nr 1422 2054
Harry Kampf
(1926-1989), Sverige
4 st, Signerad, HC-upplaga (hors de commerce). Färglitografi. Bladets mått: 56x43 cm, oramad
Harry Kampf, svensk fotograf, född 1926, död 1989.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:48:47
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm