KONST / Litografier / Färglitografi 10201431
*
nr 1020 1431
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, 3 st, Eva Ljungdahl (f. 1946). bladets mått: ca 30x25
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 februari 2016
kl 18:37:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/2 22:13:09
1
200 kr
20/2 01:08:07
2
300 kr
22/2 18:30:58
3
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56
-
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
*
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
Läs mer om Eva Ljungdahl
nr 1020 1431
Eva Ljungdahl
(f. 1946), Sverige
Färglitografi, 3 st, Eva Ljungdahl (f. 1946). bladets mått: ca 30x25
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk målare, grafiker och skulptör.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 februari 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/2 22:13:09 | 1 | 200 kr |
| 20/2 01:08:07 | 2 | 300 kr |
| 22/2 18:30:58 | 3 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Eva Ljungdahl
Eva Ljungdahl, född 1946 i Sundsvall, svensk mÃ¥lare, grafiker och skulptör.Läs mer om Eva Ljungdahl
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: eva ljungdahl färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:56 -
7067 Färglitografi
Ulf Wahlberg (f. 1938), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



