KONST / Litografier / Färglitografi 17004531

nr 1700 4531

Färglitografi

Oscar Bergman, Signerad, numrerad 241/260, höst. Färglitografi, bildmått: 38x54 cm, yttermått inklusive ram: 50x66 cm

Kondition: missfärgning

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 12 maj 2025
kl 20:15:27

9/5 17:28:28 1      Vinnande bud