KONST / Litografier / Färglitografi 16982031
nr 1698 2031
Mårten Andersson
(1934-2017), Sverige
Signerad, numrerad 1293/1400, man i eka. Färglitografi, bildmått: 38x45 cm, yttermått inklusive ram: 47x56 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
700 kr
måndag 28 april 2025
kl 20:55:29
26/4 15:21:33
28 apr
Mårten Andersson
Läs mer om Mårten Andersson