KONST / Litografier / Färglitografi 11933193
nr 1193 3193
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, "Inca". Signerad, numrerad 28/200. Motivet: 57x41 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 juli 2018
kl 18:09:00
400 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg