KONST / Litografier / Färglitografi 8963655
nr 896 3655
Lis Thomasson
(f. 1929), Sverige
Färglitografi, L Thomasson, höns, 38 / 225 signerad, 93, motivet: 46x32
Lis Thomasson, svensk bildkonstnär född 1929.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 maj 2014
kl 18:44:31
23/5 22:12:22