KONST / Litografier / Färglitografi 17312002
nr 1731 2002
Kristian Krokfors
(f. 1952), Finland
Färglitografi, Signerad, numrerad 459/750, daterad - 99, "Happy cyber factory", bildmått. 21x14 cm, yttermått inklusive ram: 32x23 cm
Kristian Krokfors, finländsk målare och grafiker född 1952.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 oktober 2025
kl 18:44:15
30/9 15:29:55
500 kr
6/10 22:41:10
13 okt
finländsk konst och design
Läs mer om finländsk konst och design
Kristian Krokfors
Läs mer om Kristian Krokfors