KONST / Litografier / Färglitografi 17188097
nr 1718 8097
Karl Höglund
(f. 1940), Sverige
Signerad, numrerad EA. Färglitografi, bildmått: 55x77 cm, yttermått inklusive ram: 82x106 cm
Karl Höglund, född 1940 i Stockholm, svensk målare, grafiker och skulptör.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 augusti 2025
kl 20:38:32
24/8 10:06:40
Karl Höglund
Läs mer om Karl Höglund