KONST / Litografier / Färglitografi 16846237
nr 1684 6237
Harald Lyth
(f. 1937), Sverige
Handkolorerad. Signerad, numrerad 2/30. Färglitografi. Bladets mått: 76x55 cm, yttermått inklusive ram: 82x62 cm
Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
måndag 3 mars 2025
kl 19:33:17
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)