KONST / Litografier / Färglitografi 11391076
nr 1139 1076
Hans Arnold
(1925-2010), Sverige
Färglitografi, Hans Arnold (1925-2010), 'Party', löst blad, signerad ej numrerad, bladets mått: 58x71
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 23 oktober 2017
kl 20:53:21
500 kr
1.100 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
23 okt
Hans Arnold
Läs mer om Hans Arnold