KONST / Litografier / Färglitografi 17144428

nr 1714 4428

Gunnar Larson

(f. 1925), Sverige

Fiskare med nät. Signerad, numrerad 137/260, daterad -52. Färglitografi, bildmått: 45x70 cm, yttermått inklusive ram: 60x86 cm

Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 juli 2025
kl 19:20:28

21/7 01:44:10 1      Vinnande bud

Gunnar Larson

Läs mer om Gunnar Larson