KONST / Litografier / Färglitografi 17144428
nr 1714 4428
Gunnar Larson
(f. 1925), Sverige
Fiskare med nät. Signerad, numrerad 137/260, daterad -52. Färglitografi, bildmått: 45x70 cm, yttermått inklusive ram: 60x86 cm
Gunnar Larson, svensk konstnär född 1925.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 juli 2025
kl 19:20:28
21/7 01:44:10